Registrácia Beh pre zdravie 2019

Nachádzate sa tu

Na šiesy ročník Behu pre zdravie sa môžete registrovať vopred a skrátiť si tým čakanie v rade na zápis. Tento formulár odporúčame vypĺňať používateľom, až po prihlásení na tieto stránky (ak používate službu gmail alebo facebook môžete sa na stránky registrovať stlačením príslušného tlačidla).

Automaticky sa vám tým už v priebehu behu sprístupnia vaše predbežné bežecké výsledky v osobnej sekcii časti ŠPORT.

Vaše registračné číslo sa zobrazí po odoslaní tohto formulára a obdržíte ho aj e-mailom na kontaktnej adrese. Registračné číslo platí na všetky tri dni behu, po príchode na beh Vám na základe registračného čísla rýchlo vydáme bežecký čip.

Ak ste už formulár odoslali a potrebujete urobiť zmeny v svojej registrácii, kontaktujte nás prosím TU.

Pridelené registračné číslo je potrebné nadiktovať pri registrácii - preberaní čipu na beh.

Ak vyberiete viac tried budú Vaše odbehnuté kolá rovnomerne rozdelené medzi vybrané triedy.
Na túto adrresu bude zaslané registračné číslo, ktoré budete potrebovať pred nástupom na beh. Jednu e-mail adresu je možné zaregistrovať len raz.
Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov, športových výsledkov, fotografií a iných obrazových záznamov získaných počas registrácie Behu pre zdravie, na účely vyhodnotenia a propagácie behu a ich uverejnením na webových stránkach kuty.media a zskuty.edupage.org a facebookovej stránke. Uvedený súhlas je platný až do písomného odvolania. Viac o nariadení o ochrane osobných údajov TU - https://dataprotection.gov.sk/uoou/sk/main-content/nariadenie-gdpr.

Kontakt kúty.médiá:

Sme dostupní aj z týchto web adries:

 

 

 

2015 Rafaela s.r.o.

Powered by WebSupport Global

Ďalšie weby: